* Scarlett – jesteś niezwykła… *

Zespół LemON w ciągu zaledwie dwóch lat działalności stworzył kilka niezwykłych przebojów, zdobył platynową płytę oraz niezwykle liczne (!) nagrody. Wideoklipy zespołu zgromadziły łącznie prawie 50 milionów wyświetleń na YouTube. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności, zespół umieścił aż pięć utworów na szczytach list przebojów (piosenki ,,Napraw” , „Będę z Tobą”, „Nice”, „Wkręceni”, „AKE” oraz najnowasza „Scarlett”). Do nagród za płytę dołączyła m.in. SuperJedynka, Eska Music Award 2014 w kategorii Zespół roku i Yach za klip „Nice”.

Ale przede wszystkim zgromadzili rzeszę wiernych fanów (w tym prawie 300 000 fanów na Facebooku). Debiutancka płyta LemONa pokryła się platyną, została nagrodzona statuetką TOP na festiwalu Sopot Top Trendy 2014, nagrodą Eska Music Award 2013, a także zdobyła nominację do Fryderyka 2013.

Dwa lata po premierze swojego debiutu, LemON wydaje kolejną płytę zatytułowaną Scarlett.
Na płycie znajdzie się 12 utworów w języku polskim i łemkowskim. Autorami wszystkich kompozycji są muzycy zespołu, którzy również samodzielnie wyprodukowali płytę.

Płyta jest piękna i niezwykła. Mądra, perfekcyjna, wzruszająca, kompletna, wymagająca, wybitna. Obowiązkowa, dla każdego z nas.

Dla swoich fanów LemON stworzył także edycję specjalną płyty, wzbogaconą o dwie wyjątkowe wersje utworów a także o DVD z wideoklipami i wyjątkową akustyczną sesją nagraniową.
Muzycy pochodzą z Przemkowa, Legnicy, Świebodzina, Kłobucka, Chełma i Sokołowa Małopolskiego.

Trasa koncertowa zespołu jest imponująca. LemON ponownie zagra w tak prestiżowych miejscach jak warszawska Stodoła, Eskulap w Poznaniu, Scena w Sopocie, w klubie Eter we Wrocławiu, a także na Wembley Arena w Londynie. Wszystkie szczegóły dotyczące koncertów znajdziecie na stronie internetowej zespołu (www.lem-on.pl) oraz Facebooku.

Poniżej mamy dla Was zdjęcie okładki najnowszej płyty oraz tytułową piosenkę „Scarlett”. Płytę można już kupić wszędzie, w każdym sklepie muzycznym i internecie.

Igor Herbut, Andrzej Olejnik, Piotr Walicki, Piotr Kołacz, Piotr Rubik, Tomasz Waldowski – gratulujemy i… dziękujemy.

PŁYTA JEST… NIEZWYKŁA.

Piosenka Scarlett – zapraszamy Was  do obejrzenia i wysłuchania:

Scarlett-Lemon